Pro všechny milovníky vůně benzínu a nafty jsou pravidelně pořádány akce na Masyrokově okruhu v Brně. Můžete být jak v roli diváka, například při Grand Prix a Moto GP, tak v roli aktéra. Ve dnech, kdy je Automotodrom zpřístupněn veřejnosti, můžete využít dny otevřené dráhy, volné jízdy, in-line bruslení, cyklystiku i školu bezpečné jízdy.

Od roku 2014 je pro veřejnost otevřen nový Minibikový a Motokárový areál.

Mezi často pořádané akce v oblasti motorismu patří také srazy Tuningu a mezinárodní srazy sportovních vozidel. Zejména Tuning show v Brně a Tuning Motor Party ve Vyškově, kde už se jedná opravdu o akce velkého rozsahu a tradice.

Ani setkání historických vozidel a veteránů nejsou v našem kraji výjimkou. Mezi pravidelné akce patří srazy Velorexů, Trabantů, Škodovek a Brouků v Blansku a Boskovicích.

Příznivce těžké váhy a adrenalinu určitě osloví Truck Trial pravidelně pořádaný v pískovém lomu v nedalekých Drnovicích nebo Kunštátu.

 

Komentáře nejsou povoleny.

About Us

Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper.

Nejnovější komentáře